nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława

Żory, os. Księcia Władysława
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1139

**1 PIĘTRO** NISKI BLOK** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m², położone na 1 piętrze w niskim bloku, w świetnej lokalizacji – idealnej zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal posiada duży potencjał aranżacyjny i został przygotowany do ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 089,29 zł
cena 229 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Podlesie

Katowice, Podlesie
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1138

4-pokojowy apartament z tarasem i garażem | Konwaliowa Dolina | Katowice Podlesie Szukasz miejsca, do którego można wejść i od razu poczuć się jak w domu? To mieszkanie zachwyca przestrzenią, światłem i funkcjonalnym układem, a jednocześnie daje komfort i bezpieczeństwo, ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 666,67 zł
cena 800 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Podlesie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Żory, Centrum

Żory, Centrum
dom na sprzedaż

NST-DS-1137

Dom na sprzedaż – Żory, ul. Kłapczyka Ścisłe centrum miasta | 160 m² | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m², położony w wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum Żory przy ul. Kłapczyka. Nieruchomość usytuowana jest na działce ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
464 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 437,50 zł
cena 550 000 
dom na sprzedaż - Żory, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Jastrzębie-Zdrój, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1136

 Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji — gotowe do wprowadzenia  Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska  Cena: 265 000 zł – do negocjacji  Powierzchnia: 50,45 m²  4 piętro w niskim bloku  Gotowe do zamieszkania Są mieszkania „do remontu”, są mieszkania ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 252,73 zł
cena 265 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława

Żory, os. Księcia Władysława
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1135

M-4 NRD, ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! CENA DO NEGOCJACJI! KSIĘCIA WŁADYSŁAWA, NISKI BLOK Prezentuję do sprzedaży M-4 typ NRD o pow. 56m2 zlokalizowane na os. Księcia Władysława w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, dwóch pokoi, przedpokoju, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 517,86 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Korfantego

Żory, os. Korfantego
mieszkanie na wynajem

NST-MW-1134

**KORFANTEGO**POLECAM! 4 POKOJE**UKŁAD 3/1 Prezentuję do najmu przestronne mieszkanie usytuowane na DRUGIM piętrze. Nieruchomość o pow. około 70,00m2. Układ 3/1, składająca się z salonu, trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
25,71 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Korfantego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem