Katowice, Wełnowiec
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1133

Szukasz mieszkania blisko centrum, które możesz urządzić według własnego pomysłu lub przeznaczyć pod wynajem? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,45 m² z balkonem i piwnicą, położona na 2. piętrze w bloku ...

Powierzchnia
28,45 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 806,68 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Wełnowiec

Rybnik, Piaski
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1131

REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie M3 | Rybnik – Piaski | Parter | Świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów szukających nieruchomości ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 351,83 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Piaski

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

NST-MW-1129

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w  centrum Żorach – ul. Centralna •  67 m² •  2 piętro •  W pełni umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem •  Dostępne od zaraz   Co dostajesz?     •    Salon, w którym odpoczniesz po pracy     •    Sypialnia z łóżkiem gotowym ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,36 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Zebrzydowice
dom na sprzedaż

NST-DS-1126

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Zebrzydowicach – przestrzeń, komfort i prywatność Oferujemy na sprzedaż elegancki, wolnostojący dom o charakterze willowym, położony w spokojnej i zielonej części Zebrzydowic. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort ...

Powierzchnia
314,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 400 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
6 210,19 zł
cena 1 950 000 
dom na sprzedaż - Zebrzydowice

Sosnowiec
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1124

KAWALERKA – 1. PIĘTRO Idealna oferta również pod inwestycję! Prezentuję mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,5 m², usytuowane na 1. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Chrobrego. Lokal składa się z: pokoju, kuchni, ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 113,21 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec

Goleszów, Kisielów
działka na sprzedaż

NST-GS-1122

Działka budowlana 1193 m² przy drodze asfaltowej – idealna pod dom jednorodzinny Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1193 m², w kształcie prostokąta o wymiarach około 60 m x 20 m. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze głównej ...

Powierzchnia
1 193,00 m2
Cena za m2
163,45 zł
cena 195 000 
działka na sprzedaż - Goleszów, Kisielów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem