23
ofert
Wioletta Kupczak

Konsultant ds. nieruchomości

Licencja: 31043

wioletta@nieruchomosciwp.pl

881234861

zostaw wiadomość
3 437,50 zł/m2 cena: 550 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dom na sprzedaż – Żory, ul. Kłapczyka

Ścisłe centrum miasta | 160 m² | duży potencjał inwestycyjny

Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m², położony w wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum Żory przy ul. Kłapczyka. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 464 m² i stanowi świetną propozycję zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Dom wymaga remontu, dzięki czemu nowy właściciel może urządzić wnętrze dokładnie według własnego gustu i potrzeb.

Najważniejsze informacje

* powierzchnia domu: ok. 160 m²
* działka: 464 m²
* ścisłe centrum miasta
* dom w całości podpiwniczony
* ogrzewanie gazowe
* klasyczne kaloryfery
* ogromny taras na piętrze
* duży potencjał pod inwestycję lub działalność

Układ pomieszczeń

Parter

* przestronny salon z dużymi możliwościami aranżacji

Dodatkowe atuty

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji – wszędzie blisko: sklepy, szkoły, restauracje, urzędy i komunikacja miejska w zasięgu kilku minut. Dom może zostać przekształcony w nowoczesną nieruchomość mieszkalną lub inwestycyjną.

To idealna oferta dla osób, które szukają domu z charakterem i chcą stworzyć wyjątkowe miejsce w centrum miasta.

Cena

550 000 zł – do negocjacji

W naszym biurze uzyskasz, informację odnośnie zdolności kredytowej, dzięki której zyskujesz;
-  bezpłatne porównanie ofert banków
-  bezpłatną pomoc w formalnościach
-  pewność wyboru najlepszej oferty
Zapraszam do zapoznania się z ofertą na niezobowiązującej prezentacji.

Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Niniejsze ogłoszenie pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wioletta Kupczak (numer licencji zawodowej 31043)
kom.: 881234861

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty NST-DS-1137
Powierzchnia 160,00 m²
Powierzchnia działki 464 m²
Liczba pokoi 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Żory, Rogoźna
dom na sprzedaż

NST-DS-1063

NOWA OFERTA W BIURZE!!! Prezentuję do sprzedaży dom o uniwersalnej bryle, której ponadczasowe piękno wynika z harmonijnych proporcji i kształtów. Powierzchnia domu to 153,50 m2., a układ pomieszczeń przemyślany i funkcjonalny, z dużym naciskiem na wygodę użytkowania. Domy ...

Powierzchnia
153,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
506 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 680,78 zł
cena 565 000 
dom na sprzedaż - Żory, Rogoźna

Żory, Kleszczów
dom na sprzedaż

NST-DS-1099

Dom wolnostojący w Żorach – Kleszczowie Stan deweloperski w cenie: 580 000 PLN (różnica tylko 180 000 zł.) Prezentuję do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Żor – Kleszczów. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
82,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
437 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 827,00 zł
cena 399 000 
dom na sprzedaż - Żory, Kleszczów

Żory, Kleszczów
dom na sprzedaż

NST-DS-1102

Dom wolnostojący w Żorach – Kleszczowie Prezentuję do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Żor – Kleszczów. To idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w zacisznym miejscu, jednocześnie mieć ...

Powierzchnia
82,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
437 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 016,69 zł
cena 580 000 
dom na sprzedaż - Żory, Kleszczów

Żory, Kleszczów
dom na sprzedaż

NST-DS-1103

Dom wolnostojący w Żorach – Kleszczowie Stan deweloperski w cenie: 610 000 PLN (różnica tylko 190 000 zł.) Prezentuję do sprzedaży Atrakcyjny mały dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Żor – Kleszczów. ...

Powierzchnia
90,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
416 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 662,52 zł
cena 420 000