nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Podlesie

Katowice, Podlesie
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1138

4-pokojowy apartament z tarasem i garażem | Konwaliowa Dolina | Katowice Podlesie Szukasz miejsca, do którego można wejść i od razu poczuć się jak w domu? To mieszkanie zachwyca przestrzenią, światłem i funkcjonalnym układem, a jednocześnie daje komfort i bezpieczeństwo, ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 666,67 zł
cena 800 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Podlesie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Żory, Centrum

Żory, Centrum
dom na sprzedaż

NST-DS-1137

Dom na sprzedaż – Żory, ul. Kłapczyka Ścisłe centrum miasta | 160 m² | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m², położony w wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum Żory przy ul. Kłapczyka. Nieruchomość usytuowana jest na działce ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
464 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 437,50 zł
cena 550 000 
dom na sprzedaż - Żory, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Jastrzębie-Zdrój, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1136

 Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji — gotowe do wprowadzenia  Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska  Cena: 265 000 zł – do negocjacji  Powierzchnia: 50,45 m²  4 piętro w niskim bloku  Gotowe do zamieszkania Są mieszkania „do remontu”, są mieszkania ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 252,73 zł
cena 265 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Rybnik, Piaski
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1131

REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie M3 | Rybnik – Piaski | Parter | Świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów szukających nieruchomości ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 351,83 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Piaski

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

NST-MW-1129

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w  centrum Żorach – ul. Centralna •  67 m² •  2 piętro •  W pełni umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem •  Dostępne od zaraz   Co dostajesz?     •    Salon, w którym odpoczniesz po pracy     •    Sypialnia z łóżkiem gotowym ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,36 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Pszczyna (gw), Piasek
dom na sprzedaż

NST-DS-1119

Nowoczesny bliźniak, który daje przestrzeń i swobodę aranżacji Są domy, które narzucają gotowe rozwiązania. I są takie, które dają przestrzeń, światło i solidną bazę – a resztę możesz stworzyć dokładnie po swojemu. Ten dom należy właśnie do tej drugiej kategorii. Na ...

Powierzchnia
150,80 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 835,54 zł
cena 880 000 
dom na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek
23
ofert
Wioletta Kupczak

Konsultant ds. nieruchomości

Licencja: 31043

wioletta@nieruchomosciwp.pl

881234861