nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Jastrzębie-Zdrój, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1136

 Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji — gotowe do wprowadzenia  Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska  Cena: 265 000 zł – do negocjacji  Powierzchnia: 50,45 m²  4 piętro w niskim bloku  Gotowe do zamieszkania Są mieszkania „do remontu”, są mieszkania ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 252,73 zł
cena 265 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Rybnik, Piaski
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1131

REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie M3 | Rybnik – Piaski | Parter | Świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów szukających nieruchomości ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 351,83 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Piaski

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

NST-MW-1129

Do wynajęcia mieszkanie w  centrum Żorach – ul. Centralna •  67 m² •  2 piętro •  W pełni umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem •  Dostępne od zaraz   Co dostajesz?     •    Salon, w którym odpoczniesz po pracy     •    Sypialnia z łóżkiem gotowym na Netflix ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,36 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Pszczyna (gw), Piasek
dom na sprzedaż

NST-DS-1119

Nowoczesny bliźniak, który daje przestrzeń i swobodę aranżacji Są domy, które narzucają gotowe rozwiązania. I są takie, które dają przestrzeń, światło i solidną bazę – a resztę możesz stworzyć dokładnie po swojemu. Ten dom należy właśnie do tej drugiej kategorii. Na ...

Powierzchnia
150,80 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 835,54 zł
cena 880 000 
dom na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek

Suszec, Rudziczka
dom na sprzedaż

NST-DS-1118

Nowoczesny dom w otoczeniu zieleni – Rudziczka, gmina Suszec Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania i spokojne otoczenie natury – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o ...

Powierzchnia
161,53 m2
Powierzchnia działki [m2]
720 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 367,05 zł
cena 1 190 000 
dom na sprzedaż - Suszec, Rudziczka

Suszec, Kobielice
dom na sprzedaż

NST-DS-1114

Na sprzedaż nowy dom parterowy z poddaszem – Kobielice | blisko lasu | wysoki standard deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w spokojnej, kameralnej zabudowie domów jednorodzinnych, praktycznie pod samym lasem, w miejscowości Kobielice, ...

Powierzchnia
87,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
568 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 195,40 zł
cena 539 000 
dom na sprzedaż - Suszec, Kobielice
22
ofert
Wioletta Kupczak

Konsultant ds. nieruchomości

Licencja: 31043

wioletta@nieruchomosciwp.pl

881234861