nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława

Żory, os. Księcia Władysława
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1139

**1 PIĘTRO** NISKI BLOK** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m², położone na 1 piętrze w niskim bloku, w świetnej lokalizacji – idealnej zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal posiada duży potencjał aranżacyjny i został przygotowany do ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 875,00 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława

Żory, os. Księcia Władysława
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1135

M-4 NRD, ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! CENA DO NEGOCJACJI! KSIĘCIA WŁADYSŁAWA, NISKI BLOK Prezentuję do sprzedaży M-4 typ NRD o pow. 56m2 zlokalizowane na os. Księcia Władysława w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, dwóch pokoi, przedpokoju, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 517,86 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Księcia Władysława
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Korfantego

Żory, os. Korfantego
mieszkanie na wynajem

NST-MW-1134

**KORFANTEGO**POLECAM! 4 POKOJE**UKŁAD 3/1 Prezentuję do najmu przestronne mieszkanie usytuowane na DRUGIM piętrze. Nieruchomość o pow. około 70,00m2. Układ 3/1, składająca się z salonu, trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
25,71 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Korfantego

Katowice, Wełnowiec
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1133

Szukasz mieszkania blisko centrum, które możesz urządzić według własnego pomysłu lub przeznaczyć pod wynajem? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,45 m² z balkonem i piwnicą, położona na 2. piętrze w bloku ...

Powierzchnia
28,45 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 806,68 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Wełnowiec

Zebrzydowice
dom na sprzedaż

NST-DS-1126

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Zebrzydowicach – przestrzeń, komfort i prywatność Oferujemy na sprzedaż elegancki, wolnostojący dom o charakterze willowym, położony w spokojnej i zielonej części Zebrzydowic. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort ...

Powierzchnia
314,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 400 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
6 210,19 zł
cena 1 950 000 
dom na sprzedaż - Zebrzydowice

Sosnowiec
mieszkanie na sprzedaż

NST-MS-1124

KAWALERKA – 1. PIĘTRO Idealna oferta również pod inwestycję! Prezentuję mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,5 m², usytuowane na 1. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Chrobrego. Lokal składa się z: pokoju, kuchni, ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 113,21 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec
32
ofert
Wiesława Potempa

Właściciel

Licencja: 23201

wieslawa@nieruchomosciwp.pl

881234638